Holowanie A1, A2 – pomagamy 24h!

HOLOWANIE A1, A2. Prowadzimy szybkie i tanie holowanie A1, A2 – gdy potrzebujesz lawety, jesteśmy do dyspozycji i będziemy mogli przyjechać na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe, niezależnie od pory dnia i nocy!


Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług pomocy drogowej – również świadczymy usługi autoholowania, które kierujemy do kierowców wszystkich samochodów – gdy tylko musisz skorzystać z lawety, wtedy wystarczy się z nami skontaktować, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Usługi autoholowania oferujemy głównie w rejonie autostrad A1 oraz A2, w tym miejscowości Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Kutno, Piątek, Emilia, Konin i okolicznych.

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2


HOLOWANIE A1, A2 - NAPRAWY NA DRODZE

NAPRAWA NA DRODZE A1, A2

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie – nasze samochody transportowe są w stanie przewieźć praktycznie każdy pojazd i pomóc również wtedy, gdy chodzi o wyciąganie z rowów, pól, zasp czy błota, posiadamy także parking 24h oraz współpracujemy z najlepszymi warsztatami w okolicy. Kompleksowa obsługa jest jednym z naszych atutów!
Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne zaplecze do świadczenia usług autoholowania, a także zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie oferować obsługę fachową dla każdego kierowcy przez 24h. Również możemy odholować pojazd w innym wskazanym przez klienta terminie – wszystko jest do uzgodnienia.
Wobec tego, jeżeli miał miejsce wypadek samochodowy, kolizja, pojawia się poważna usterka, która wymaga pomocy eksperta z warsztatu – w tych, a także wielu innych sytuacjach jesteśmy do twojej dyspozycji.

Gdy tylko potrzebne jest holowanie A1, A2, zadzwoń do nas, a my przyjedziemy na miejsce od razu – działamy 24h!


Świadczymy usługi holowania:
– samochodów osobowych
– samochodów dostawczych
– samochodów ciężarowych
– TIR-ów
– busów
– autobusów
– motocykli, skuterów, quadów

HOLOWANIE A1, A2 - DOWÓZ PALIWA, WULKANIZACJA

DOWÓZ PALIWA, WULKANIZACJA – A1,A2


HOLOWANIE A1, A2 - 24H

HOLOWANIE A1, A2

Dlaczego warto wybrać nasze usługi holowania:
– jesteśmy w stanie odholować każdy samochód w wyznaczone miejsce
– jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę
– na zgłoszenia reagujemy błyskawicznie
– posiadamy wysokiej klasy lawety
– zapewniamy pełne bezpieczeństw
– wyróżniają nas przystępne i konkurencyjne ceny
– kładziemy nacisk na zadowolenie klientaHOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

HOLOWANIE – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn, Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski